Yapı Rehberleri İlan Yayın Şartları

Dörtgen Dizayn'a ait Yapı Rehberlerinde ilan veren ve ilanları yayınlanan tüm web site kullanıcıları aşağıda yer alan İlan Yayın Şartlarını kabul etmiş sayılırlar;

1. İlan içeriğinde yer alan tüm bilgilerden, ifadelerden, İlan Verenler sorumludur. İlan verenler; ilan içeriğindeki tüm bilgilerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

2. Dörtgen Dizayn, İlan Verenler tarafından yüklenen, değiştirilen veya sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi, söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.

3. Dörtgen Dizayn; Yapı Rehberi sitelerinde, site içeriği ile uyumlu olmayan, uygunsuz, müstehcen, siyasi, ahlak kurallarına aykırı veya kurum / şahısları rencide edecek şekilde düzenlenen içeriği olan ilanları eklememe ve yayından kaldırma hakkına sahiptir ve bu tip bilgilerden doğacak zarar ve hukuki yükümlülüklerden ilan verenler sorumludur.

4. İlan verenler tarafından Yapı Rehberlerine girilen ilanlarda yer alan kişisel bilgiler (ilan verene ait ad-soyad, epposta ve telefon bilgisi), sadece üye firmalar tarafından görüntülenebilir. İlan detayında görüntülecek ilan verene ait kişisel bilgilerden hangisinin görüntüleneceği ilan veren tarafından belirlenir.

5. Dörtgen Dizayn, ilan veren ile üye firma arasında gerçekleşen herhangi bir ticari faaliyetin tarafı değildir. İlan veren, üye firma ile arasında gerçekleşecek herhangi ticari faaliyette, Dörtgen Dizayn'ın hiç bir taahhüt ve yükümlülüğü bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.