Fuarlar ve Etkinlikler

Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir Kapılarını Açtı

03-10-2013 11:10 tarihinde gönderildi.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir Kapılarını Açtı
Fuar Yeri:
Fuar Başlangıç-Bitiş Tarihi: ..0 / ..000
Yapı sektörünün Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki en büyük buluşması olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, kapılarını açtı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda açıldı. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, ikinci büyük sektör buluşması olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 6 Ekim’e kadar devam edecek.

Geçtiğimiz yıllarda yüzde 30 büyüyerek 19 bin 500 metrekareye ulaşan alanı, 350’yi aşkın katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 30 bin ziyaretçisiyle 19 yıldır Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin de en büyük fuarı olma özelliği taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de sektördeki en son teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergileniyor. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, yeni iş bağlantıları için de önemli fırsatlar sunuyor.

"Fuar, turizm sezonunun bitimiyle hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına bu yıl da ivme kazandıracak"

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra en büyük ikinci Yapı Fuarı olduğuna dikkat çeken YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer; fuarın, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracağını söyledi.

Turizm yapılarının yanısıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmalarıyla Türk yapı malzemeleri sektöründe büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir’de bir araya geliyor. Katılımcı firmalar, fuarda pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri en önemli ürün, teknoloji ve hizmetlerini sunuyor.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, sektörü yapı profesyonelleriyle buluşturuyor

YEM Fuarcılık tarafından 36 yıldan bu yana düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformu olma özelliğini taşıyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild, Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

'Yapı'nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan Yapı Fuarları – Turkeybuild büyüyor, sektöre olan katkısını büyütüyor.

Kaynak: yapi.com.tr