Sektörden Haberler

Uluhan Grup'un Taç Mahal Projesi

29-08-2012 15:48 tarihinde gönderildi.

Uluhan Grup'un Taç Mahal Projesi Esenyurt'da gerçekleştirdiği Acunkent ve Babil Kuleleri ile adından bahsettiren Uluhan Grup, bölgedeki yeni projesi Tac Mahal'i hayata geçirmeye hazırlanıyor. Grup, mimari tasarımını Prof. Sinan Mert Şener ve ekibinin üstlendiği yeni projesi Tac Mahal ile gerek ev sahibi olmak isteyenlere, gerekse iş kurmak isteyenlere ve yatırımcılara yakın gelecekte Esenyurt'ta en yüksek avantajı sağlayacak büyük bir fırsat sunma iddiasını taşıyor.
 

Modüler bir mimariye sahip Tac Mahal residence projesinde yer alacak olan 970 bağımsız bölüm, daire ve mikro ofis alanlarının metrekare büyüklükleri, kişilerin tercihine göre belirlenebilecek; dileyenler iki veya daha fazla alanı birleştirerek arzu ettikleri daire ve işyeri konforunu kendileri yaratabilecek.

Tac Mahal, First Quality Control FQC tarafından akredite edilen ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilecek. Acunkent ve Babil Kuleleri'nde olduğu gibi Tac Mahal'in profesyonel site yönetimi de Garanti Koza kuruluşu Koza Yönetim A.Ş tarafından üstlenilecek.

Tac Mahal Çarşı

135 bağımsız bölümden oluşacak Tac Mahal Çarşı'da sinema ve tiyatro salonları, drama okulu, tam donanımlı spor merkezi, sergi alanları, fitness center (hamam, sauna, SPA ve kapalı havuz) ve bir kreş de yer alacak. Her saat başı 10 ayrı merkezden Tac Mahal Çarşı'ya hareket edecek servisler, çarşıya kolay ulaşım sağlıyor ve düzenli müşteri hareketliliği yaratacak. Çarşı mağazaları için haftalık, aylık, dönemsel ya da yıllık kiralama imkanı sunulacak. 

Faiz ve vade farkı yok

Tac Mahal'de ödemeler ise kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 740 TL taksit ile, 50 aya kadar vadeyle ve esnek ödeme şartları doğrultusunda veya sıfır peşinat 24 ay vade ile müşterilerin isteğine göre şekillendirilecek. 
 
 
 http://yapi.com.tr/Haberler/acunkent-ve-babil-kulelerinden-sonra-sira-tac-mahalde_92711.html adresinden alıntıdır.