Yeni Ürünler

Nolte'den Mutfakların Her Santimini Değerlendiren Çözümler

16-08-2013 11:30 tarihinde gönderildi.

Nolte'den Mutfakların Her Santimini Değerlendiren Çözümler Günümüzde mutfakların yaşam alanı olarak değerlendirilmesi, daima düzenli ve derli toplu görünmelerini gerektiriyor. İşte bu ihtiyaçlardan yola çıkan Nolte, pratik ve estetik çekmece ve dolap sistemlerini yarattı.

Nolte, modern dolap sistemleri ile günlük mutfak yaşamına düzen getiriyor. Mükemmel planlanmış sürgülü kasalar ve çekmeceler, iç düzenlemeler ve mükemmel detaylar mutfağı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor. Böylece fazla çaba harcamadan mutfağınızda istediğiniz şeye ulaşmanız da mümkün oluyor. Değişik genişlikteki çekmeceli dolaplar, mutfağınızdaki alandan en uygun şekilde yararlanmanız için harika bir fırsat yaratıyor.

Mutfakta karmaşa sona eriyor...

Nolte mutfakların ComfortLine sürgülü kasa ve çekmece sistemi, boşa harcanan depolama alanlarını ve ağırlık sorununu ortadan kaldırıyor. ComfortLine düzenleme sistemi sayesinde çatal bıçak ve porselen takımlarınızı ya da tencerelerinizi yerleştirmeniz çok kolaylaşıyor. Tam kapasite ile dolu olduğunda bile mükemmel iç düzenlemesi sayesinde karmaşaya izin vermiyor. Aynı zamanda bu sistemde çekmecelerinizin yerini değiştirme, ayarlama yapma, yenilerini ekleme imkanınız da bulunuyor.   

Nolte’de detaylar mükemmellik yaratıyor

Nolte mutfak tasarımlarında detaylar, mükemmelliği ve benzersizliği tamamlayan en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Çekmecelerin 80 kiloya kadar taşıma kapasitesi ile içecek kasaları bile artık mutfakta kendine yer bulabiliyor. SilentComfort teknolojisiyle de dolap ve çekmeceler, son derece sessiz bir şekilde kapanıyor. Kulpsuz mutfak mobilyalarında bulunan it-aç teknolojisi ise Nolte’nin çekmece ve dolaplarda sunduğu bir başka özellik…

Kaynak: yapi.com.tr