Yeni Ürünler

KAINDL TWO Heimwerker Praxis

08-03-2011 21:00 tarihinde gönderildi.

KAINDL TWO Heimwerker Praxis

   Kaindl gerçek ahşap parke 2010 okuyucu oylarını kazandı.
- 20,000 DIYci (Kendin Yapçı) ve usta oylamaya katıldı.
- Anahtar kriterler tasarım çeşitliliği ve döşeme kolaylığıydı.             Almanca konuşan bölgedeki bu ödülün önemi öncelikle jüri oluşumundan kaynaklanıyor. Nihai karar, adaylar listesinden her kategorinin galibini seçen Heimwerker Praxis okuyucuları tarafından veriliyor. Bu yıl 20,000 Kendin-yap uzmanı ve zanaatkar, geniş çaplı seçim sürecine katıldı. Bu durumdan son derece memnun olan Doris Buchmesser “ Gerçek ahşap döşemememizin tüketiciler arasında rağbet görmesi ürün konseptimizin lider konumunu gösteriyor” dedi. TWO koleksiyonu “Lamine Parke/Döşeme” kategorisinde final aşamasında sekiz rakiple yarıştı.

Uzman yazı ekibinin güç testi

Finalden çok önce, alet ve ürünler Heimwerker Praxis yazı ekibi tarafından güç testine tabi tutulur. Sadece uzmanların test laboratuarındaki testlerinden geçebilenler aday listesine girebiliyor ve okuyucu oylamasına katılabiliyor. Buchmesser “ Aday gösterilmesi bile tek başına kalitesinin bir kanıtı. Bu yüzden gerçek ahşap zemin tahtalarımızın “Yılın Ödülü” unvanını alması gurur verici” yorumunu yaptı. Kaindl’in yanı sıra Bosch, Karcher veya Max Bahr gibi prestijli firmalar da diğer kategorilerde ödüller aldılar.

Kalite ve tasarım kriterleri

Kaindl gerçek ahşap döşeme koleksiyonu tasarım çeşitliliği, yüzey hizası, sağlamlık ve döşeme kolaylığı gibi konularda yüksek puanlar aldı. Denenmiş ve test edilmiş Kaindl klik sistemine ilaveten, ürünün bir başka özelliği çeşitli renklerdeki yüzeyi ve çok katmanlı UV cilası. Buchmesser “ Gerçek ahşap panellerimizin kesinikle masif parkeden daha dirençli” diyerek döşemenin şaşırtıcı performansını özetliyor.

2010’un başından beri Kaindl koleksiyonunun ünlü ürünleri “Authentic Oak (Gerçek Meşe) adı altında toplanıyor. Fırçalı meşe parkeler doğal dokulu yapılarıyla doğala sadık konseptlerini koruyor.

www.kaindl.com