Sektörden Haberler

İl Özel İdaresi'nden Başkent'e Dört Yeni Okul İçin İhale

16-10-2009 00:59 tarihinde gönderildi.

İl Özel İdaresi'nden Başkent'e Dört Yeni Okul İçin İhale

Ankara İl Özel İdaresi İmar ve Bayındırlık Daire Başkanlığı, Keçiören’e iki adet anaokulu, Yenimahalle ve Beypazarı’na ise birer adet ilköğretim okulu inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtı.

Keçiören’e Osman Hamdibey ve Yayla Mahallesine anaokulu inşaatları yaptırılacak.Yer tesliminden itibaren 240’ar günlük süreyi kapsayacak olan anaokullarının ihalesi, 11 Kasım 2009 tarihinde saat 11.00 ile 13.30’da, Ankara İl Özel İdaresi İmar ve Bayındırlık Daire Başkanlığında "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek. Öte yandan Ankara İl Özel İdaresi İmar ve Bayındırlık Daire Başkanlığı, Yenimahalle Konutkent ve Beypazarı’na ise 1’er adet ilköğretim okulu inşaatlarını yaptıracak.

Açık ihale usülü

İnşaat, mekanik tesisat, elektrik tesisatını kapsayacak olan ilköğretim okulu inşaatlarının ihalesi, 11 Kasım 2009 tarihinde saat 9.00 ile 10.00 arasında Ankara İl Özel İdaresi İmar ve Bayındırlık Daire Başkanlığında "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek.

Keçiören’e 2 adet anaokulu, Yenimahalle ve Beypazarı’na ise 1’er adet ilköğretim okulunun inşaatlarına katılmak isteyenler şartnameyi her okul için ayrı bedel ödeyerek Ankara İl Özel İdaresinden temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde ihale saatine kadar Ankara İl Özel İdaresi İmar ve Bayındırlık Daire Başkanlığına anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.
 

Kaynak: Hürriyet Gazetesi