Yeni Ürünler

Esnek, Basit ve Modüler: DORMA ES 200 Kayar Kapı

29-08-2012 14:36 tarihinde gönderildi.

Esnek, Basit ve Modüler: DORMA ES 200 Kayar Kapı DORMA ES 200 kayar kapı mekanizması; tüm mevcut kapı profilleriyle uyumlu olarak, değişik uygulamalarda kullanılabiliyor. Birçok ayar imkanı sunması sayesinde, mükemmel çalışma karakteristiklerine sahip olan  ES 200'ün bakımı da çok kolay.

Akıllı mikroişlemci kontrolörü güvenli çalışmayı garanti ediyor, hızlı ve yumuşak bir hareketlilik sağlıyor. Ayrıca, Avrupa ve Alman standartlarına bağlı olarak tüm emniyet ihtiyaçlarını karşılıyor.
 
DORMA Powerdr
ive teknolojisi ile donatılmış ES 200 sistemi farklı kapı genişlikleri, ağırlıkları ve fonksiyonlarına uyum sağlıyor. Tüm devreye alma ve parametrelerin ayarlarının yapılması MiniDrive ünitesinin üzerindeki işlemci üzerinden yapılabiliyor. Ekstra rahatlık için ayrıca bir PALM cihazına yüklenen DORMA ASP yazılımı aracılığıyla da aynı işlemler gerçekleştirileb
iliyor. Ekstra güçlü motor ve dinamik hızlanma / yavaşlama kontrol yeteneği ile PowerDrive teknolojisi güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmayı garantiliyor. Ek bir programlama cihazına ise gerek kalmıyor.

Sistem sayesinde kapı paneli başına 2x160 kg kanat ağırlığına çıkmak mümkün.
 
http://http://yapi.com.tr/UrunHaberleri/esnek-basit-ve-moduler-dorma-es-200_92696.html adresinden alıntıdır.