Yeni Ürünler

Dünyanın İlk Cam Yüzeyli Çelik Kapısı

15-08-2013 11:02 tarihinde gönderildi.

Dünyanın İlk Cam Yüzeyli Çelik Kapısı Sur Çelik Kapı tarafında üretilen dünyanın ilk cam yüzeyli çelik kapısı, çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkıyor.

Camın, çelik ve alüminyum malzemelerle uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümün oluşturulduğu Sur Cam Kapı, yaşam alanlarına eşsiz bir bakış açısı katıyor. Siyah, beyaz ve antrasit renk alternatifleriyle üretilen "Cam Kapı” çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkarak yeniliğe kapı açıyor. Sade ve parlak görünümüyle dikkat çeken Cam Çelik Kapı, evlerde şıklığı kapıdan başlatıyor.

Tasarımın yanı sıra yüksek güvenliğin ön planda olduğu Cam Serisi’nde 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.  Gövdede temperli cam kullanılarak üretilen seride, kapı kasası ve pervazlara çelik üzerine düz tip alüminyum giydirilerek cam ile bütünlük sağlanıyor.

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Sur, kapısında asil şıklık arayanlar için Cam Serisi’ni sunuyor.

Hırsızlığa Karşı 5 Yıl Garanti

Çelik kapı sektöründe dünyada ve Türkiye’de en çok patente sahip marka olan Sur Çelik Kapı bir ilke imza atıyor. Dünyada ilk kez hırsızlığa karşı garanti veren çelik kapı markası Sur, "konut projelerine özel, hırsızlığa karşı 5 yıl garanti” ayrıcalığı sunuyor.

Kaynak: yapi.com.tr