Sektörden Haberler

Dünyanın En İnce Radyatörleri

05-09-2012 15:13 tarihinde gönderildi.

Dünyanın En İnce Radyatörleri Dünyanın En İnce Radyatörleri

Kişiye özel çözümler sunan Minoa tasarım radyatörleri; ofis, salon, banyo ve mutfaklarda kullanılabiliyor. Estetik objelerin değer bulduğu her ortamda tasarımlarıyla fark yaratan Minoa Design’ın imzası güzellik ve şıklık olarak ön plana çıkıyor. Mevcut ürünlerle minimalist çözümler sunan Minoa Design, müşterilerinin önereceği ve tasarlayacağı radyatörlerle tasarım alanına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Patentli teknolojisiyle Minoa Design, radyatör dünyasında bir çığır açıyor ve kişisel zevklere göre kişisel radyatörler sunuyor. Dünyanın en ince estetik radyatörlerini üreten Minoa Design, iç tasarımcıların önündeki önemli bir engeli kaldırıyor.Özel tasarımların gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Minoa Design’ın farklılıkları;

  • İnce yapısı ile çarpıcı bir görünüm,
  • Duvarlardaki estetik objelere ısıl değer kazandırılması,
  • Benzersiz oluşu ile özel müşteriler için özel ürünler sunması,
  • Üretim sürecinde kullanılan tekniklerle doğa dostu olması şeklinde sıralanıyor.


Minoa ismi, M.Ö. 3500 yıllarına dayanan Giritli bir uygarlıktan geliyor. İsmini mitolojik bir kraldan alan bu uygarlığın en önemli özelliği ise; duvarlar içerisinden geçen borular yoluyla tarihte bilinen ilk merkezi ısıtma sistemini kullanmaları.

Minoa Design ürünleri bilinen radyatörler gibi içinden geçen borular yerine iki çelik levhanın arasında oluşturulan kanallar sistemi ile ısınıyor. Bu sayede 7mm kalınlığında ürünler üretmek herkes için bir hayalken Minoa Design için bir standart halini alıyor.
Minoa Design ürünleri benzersiz incelikte tasarlanan modellerden oluşan ve her geçen gün genişleyen kendi koleksiyonunu kullanıcıların beğenisine sunarken iç mimar ve dekoratörler için yaşam alanlarının oluşturulması sürecinde kendi geliştirdiği esnek üretim teknolojisiyle tamamen kişiye özel tasarımlara imkan tanıyor.

Detaylı bilgi talebi için tıklayınız.
 
 Bu haber:
 
 http://www.yapi.com.tr/UrunHaberleri/dunyanin-en-ince-radyatorleri_90479.html adresinden alıntıdır.